Управління МТФ – підвищення економічної ефективності підприємства

Навчальний курс розроблено Асоціацією виробників молока спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Business.

Слухачі курсу матимуть можливість поглибити свої знання щодо вирощування молодняку на господарстві, покращення та підтримки здоров’я ВРХ. Будуть розглянуті протоколи «Доїння» та «Годівля», питання автоматизації та агроінженерії для МТФ, економічної ефективності власних підприємств.

Слухачі курсу познайомляться з основними кроками до покращення рентабельності підприємства та цифровими інструментами для здійснення контролю та аналізу ефективності МТФ. Будуть розглянуті питання отримання резервів прибутковості.

Мета курсу: підвищити рівень кваліфікації керівних спеціалістів МТФ, навчитись ефективно керувати основними виробничими блоками МТФ.

Для кого цей курс?

  • Лікарі ветеринарної медицини
  • Технологи
  • Власники та керівники молочно-товарних ферм

Про що ви довідаєтесь та чому навчитесь?

Комплексний підхід до управління виробничими процесами та персоналом ферми, а саме:

  • Структура сучасної МТФ, основні аспекти управління нею
  • Вирощування молодняку при різних типах утримання тварин
  • Ефективність відтворення ВРХ – на що звертати увагу
  • Економіка МТФ – як підвищити економічну ефективність підприємства
  • Резерви прибутковості – де «заховані» додаткові прибутки

Викладач

Асоціація виробників молока (АВМ) — українська галузева господарська асоціація підприємств, які займаються молочним скотарством.

Створена у 2009 році, АВМ є представником національної молочної галузі, лобістом інтересів молочарів на державному рівні,  відстоює виробництво якісних молочних продуктів та їх популяризацію серед українців як невід’ємної складової здорового способу життя.

Відстоює інтереси виробників молока на рівні змін до законодавства, а також сприяє організації торгових місій до країн Азії, Африки та Європи, щоб налагодити нові експортні канали для української молочної та м’ясної продукції.

Лектор Ганна Лавринюк

Віце-президент Асоціації виробників молока зі зв’язків із громадськістю. Спеціалізація: аналітика молочного ринку України та світу. Представлення інтересів виробників молока в органах державної влади. Постійний представник при профільних робочих групах міністерств.
Контактні дані лектора: al@dykun.com.ua

Лектор Валерій Лотоцький

Керівник центрів ветеринарного обслуговування Асоціації виробників молока. Кандидат ветеринарних наук, діючий лікар ветеринарної медицини. Спеціалізація: консалтинг із впровадження інноваційних технологій у відтворення ВРХ, забезпечення здоров’я вимені, якості та безпечності товарного молока, оцінка нетелів, управління в молочному скотарстві.
Контактні дані лектора: lototskyy@ukr.net

Лектор Лілія Іваноглу

Консультант з управління, нутріціоніст Консультаційного центру Асоціації виробників молока. Спеціалізація: управління виробничими процесами на МТФ, розробка та впровадження раціонів для різних груп ВРХ, управління персоналом.
Контактні дані лектора: liliyaivanoglu@gmail.com

Лектор Олександр Назарко

Керівник департаменту Управління МТФ Консультаційного центру Асоціації виробників молока. Практикуючий технолог, спеціалізація: консалтинг з впровадження управління МТФ, розробка та впровадження протоколів і схем управління виробничими процесами, управління персоналом, економіка МТФ.
Контактні дані лектора: nazarko@avm-ua.org

Лектор Ігор Присяжнюк

Керівник відділу генетики та селекції консультаційного центру асоціації виробників молока. Практикуючий лікар ветеринарної медицини. Спеціалізація: трансплантація ембріонів ВРХ, розробка планів протиепізотичних та лабораторних заходів, впровадження тижневого ритму роботи на господарстві.
Контактні дані лектора: ip@dykun.onmicrosoft.com

Лекції

1
Лекція 1. Стан та перспективи молочної галузі (лектор Ганна Лавренюк)
11:41
2
Лекція 2. Управління здоров’ям та відтворенням (лектор Валерій Лотоцький)
17:14
3
Лекція 3. Вирощування молодняку (лектор Олександр Назарко)
12:10
4
Лекція 4. Управління персоналом МТФ (лектор Лілія Іваноглу)
8:47
5
Лекція 5. Економіка МТФ (лектор Олександр Назарко)
14:35
6
Лекція 6. Резерви прибутковості сучасної МТФ (лектор Ігор Присяжнюк)
11:45

Тести

1
Тести до відеокурсу
20 питань
Так, курс є безкоштовним. Вам знадобиться тільки доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.
Відеолекції, завдання та можливість отримати сертифікат доступні цілодобово.
Після перегляду кожної відеолекції натискайте "завершено". Після перегляду всіх лекцій і вдалого проходження тестів, безкоштовний сертифікат можна завантажити у Вашому профілі - "Мої сертифікати". Для отримання сертифікату з Вашим іменем, будь ласка напишіть Ім'я та Призвище у Вашому профілі - "Редагувати профіль".
Швидко перейти на відеолекцію чи тест можна натиснувши на іконку навігації у верхньому лівому кутку екрану.

Будьте першим, хто залишив відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зареєстровано: 83 студентів
Лекцій: 6
Відео: 76:12