Управління годівлею на сучасній МТФ

Навчальний курс розроблено Асоціацією виробників молока (АВМ) спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Business. Учасники матимуть можливість прослухати наступні блоки:
Схеми управління блоком «Годівля» – планування, організацію та контроль робочого процесу; Законодавчі акти, що контролюють безпечність та простежуваність кормів;
Економіка годівлі на МТФ – як оптимізувати витрати та збільшити прибутки. Розрахунок моделі доданої вартості. Менеджмент молозива – як виростити продуктивну, високоудійну корову.

Мета курсу: підвищити рівень кваліфікації керівних спеціалістів МТФ – лікарів ветеринарної медицини, технологів, власників та керівників молочно-товарних ферм. Навчитись ефективно керувати годівлею на фермі та підвищити економічну ефективність підприємства.

Для кого цей курс?

  • Лікарі ветеринарної медицини
  • Технологи
  • Власники та керівники молочно-товарних ферм

Про що ви довідаєтесь та чому навчитесь?

Слухачі онлайн курсу матимуть змогу опанувати:

  • Базові знання менеджменту годівлі
  • Розуміння ключових точок в організації процесу годівлі ВРХ, в залежності від вікових груп та методів утримання
  • Практичні поради та рекомендації щодо організації годівлі
  • Секрети заготівлі та зберігання кормів: що враховувати при будівництві та модернізації кормосховищ
  • Як визначати собівартість кормодня, точки беззбитковості (на прикладах реальних господарств)

Викладач

Асоціація виробників молока (АВМ) — українська галузева господарська асоціація підприємств, які займаються молочним скотарством.

Створена у 2009 році, АВМ є представником національної молочної галузі, лобістом інтересів молочарів на державному рівні,  відстоює виробництво якісних молочних продуктів та їх популяризацію серед українців як невід’ємної складової здорового способу життя.

Відстоює інтереси виробників молока на рівні змін до законодавства, а також сприяє організації торгових місій до країн Азії, Африки та Європи, щоб налагодити нові експортні канали для української молочної та м’ясної продукції.

Лектор Олександр Назарко

Керівник департаменту Управління МТФ Консультаційного центру Асоціації виробників молока. Практикуючий технолог, спеціалізація: консалтинг з впровадження управління МТФ, розробка та впровадження протоколів і схем управління виробничими процесами, управління персоналом, економіка МТФ.
Контактні дані лектора: nazarko@avm-ua.org

Лектор Володимир Чаркін

Генеральний директор компанії ДК ФІД, експерт Асоціації виробників молока.
Спеціалізація: складання та балансування раціонів, контроль обігу кормів на МТФ, оцінка вгодованості ВРХ, складання та впровадження антикризових програм годівлі.
Контактні дані лектора: vch.dkfeed@gmail.com

Лектор Валерій Лотоцький

Керівник центрів ветеринарного обслуговування Асоціації виробників молока. Кандидат ветеринарних наук, діючий лікар ветеринарної медицини. Спеціалізація: консалтинг із впровадження інноваційних технологій у відтворення ВРХ, забезпечення здоров’я вимені, якості та безпечності товарного молока, оцінка нетелів, управління в молочному скотарстві.
Контактні дані лектора: lototskyy@ukr.net

Лектор Ігор Присяжнюк

Керівник відділу генетики та селекції консультаційного центру асоціації виробників молока. Практикуючий лікар ветеринарної медицини. Спеціалізація: трансплантація ембріонів ВРХ, розробка планів протиепізотичних та лабораторних заходів, впровадження тижневого ритму роботи на господарстві.
Контактні дані лектора: ip@dykun.onmicrosoft.com

Лекції

1
Лекція 1. Економіка годівлі тварин на МТФ (лектор Олександр Назарко)
12:05
2
Лекція 2. Збалансована годівля молочних корів (лектор Володимир Чаркін)
11:22
3
Лекція 3. Принципи складання раціонів (лектор Володимир Чаркін)
12:29
4
Лекція 4. Менеджмент молозива (лектор Валерій Лотоцький)
11:45
5
Лекція 5. Простежуваність кормів. Зберігання жому в мішках. Якісний кормовий ланцюжок (лектор Ігор Присяжнюк)
2:45
6
Лекція 6. Безпечність та гігієна кормів (лектор Ігор Присяжнюк)
14:10

Тести

1
Тести до відеокурсу
20 питань
Так, курс є безкоштовним. Вам знадобиться тільки доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.
Відеолекції, завдання та можливість отримати сертифікат доступні цілодобово.
Після перегляду кожної відеолекції натискайте "завершено". Після перегляду всіх лекцій і вдалого проходження тестів, безкоштовний сертифікат можна завантажити у Вашому профілі - "Мої сертифікати". Для отримання сертифікату з Вашим іменем, будь ласка напишіть Ім'я та Призвище у Вашому профілі - "Редагувати профіль".
Швидко перейти на відеолекцію чи тест можна натиснувши на іконку навігації у верхньому лівому кутку екрану.

Будьте першим, хто залишив відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зареєстровано: 37 студентів
Лекцій: 6
Відео: 64:35